Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kogo na to stać
.zapiski

Kogo na to stać

Ostatnim czasem chciałam zrobić remont u siebie w domu. Odmalować ściany jak również wymienić meble, które już mają z 10 lat. Poszłam wiec do sklepów. Najpierw poszłam do takich znanych marek jak OBI, natomiast nie mogłam wyszukać tam nic fajnego. Dosłownie te kolory farb były z wszystkich korporacji takie same. Okazało się , że u nas w aglomeracji jest sklep, który rozlewa farby są one o wiele bardziej wydaje i można tak rzeczywiście uzyskać kolor jak nam się podoba. Ale pomijając kolory i malowanie bo to sprawy takie czysto techniczne. Wybrałam się tam gdzie lubię najbardziej. Sklepy meblowe i akcesoria w nich.

O rzeczywiście niektóre meble, łóżka były przepiękne, natomiast opłaty mnie zamurowały. Proste łózko nic specjalnego to koszt 1000 złotych oczywiście bez materace, który pochłania dużo pieniędzy. To co mi przypadło do gustu przeszło cenowo moje najszczersze nadzieja. Musiałbym chyba w totka wygrać ażeby stać mnie było na takie wyposażenie w moim domu mieszkalnym. Dlatego udałam się do tańszych salonów i kupiłam meble tzw do skręcanie. Nie odbiegały one dużo wyglądem, ale kosztem jak najbrzydziej. Natomiast po postawieniu ich w moim mieszkaniu prezentują się ślicznie. Ale kogo stać ażeby za łózko bez materaca zapłacić 4000 tys jakich absurd, jak u nas pensja to 1500 złotych. Lub są takie marzże, albo są u nas w kraju ludzie bardzo bogaci. A co Państwo o ty myślicie.


Głosuj (0)

danielpilch 20:02:24 13/10/2014 [Powrót] Komentuj

Strona Główna.
10517.

Dodaj do Ulubionych
nowe meble na wymiar


Księga:
Księga Gości, Dodaj do Księgi, 0
Ulubieni:

Linki:

Archiwum:
2015
Luty
2014
Grudzień
Październik