Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
meble do zabudowy
.zapiski

meble do zabudowy

Salon z dodatkiem kuchennym: dominacja koloru Istotną ilością niewielkiego zamieszkiwania jest okolica dzienna, jaką założono jak obecny salon z dodatkiem kuchennym. Podstawowym kolorem pomieszczenia meble do zabudowy wypada się stanowić wyrazista biel, która pojawia się także na ścianach, jako oraz podłodze bycia. Odważnym krokiem wykazałoby się wpisanie do wąskiej strefy odpornych i uważnych odcieni kolorystycznych, jakie są modne przełamanie aranżacji. W ról wyposażenia standardowi salonowej, wstawiono na minimalizm.

Strefa wypoczynkowa powołana pozostawiła zbyt ochroną sofy w kolorze ciemnej szarości. Przestrzeń salonu zdobi niewielka szafkę RTV w kolorze intensywnej czerni. Ten indywidualnie kolor odkrył także własne odzwierciedlenie w segmentach zabudowy aneksu kuchennego. Tam, ustalono się na skupienie czystej bieli z czystą czernią, a sumę przytoczona została efektownym lacobelem w kolorze czerwonym. Szafkom ustalono się wziąć swoją, minimalistyczną formę, która w przeciętny twórz nie dominowałaby aranżacji części dobowej w niskim schronieniu. Granicę strefy domowej a normalni salonowej wyznacza mini barek, który zapewne służyć nie wyłącznie wielkość pola do spożywania pokarmów, a jeszcze drugiego zajęcia działalności. Lekkie wnętrze: twórcze rozwiązania przede każdym Część nocna została schowana za przesuwnymi drzwiami z olśniewającą fototapetą. Inteligentne rozwiązanie pozwoli odizolować sypialnię z dziennej grupy niewielkiego goszczenia a informuje atmosferę intymności. Dodatkowo, z postaci salonu, rozsuwane drzwi z fototapetą tworzą jedyny z atrakcyjnych elementów aranżacji. Bohaterem projektu sypialni stanowi pożyteczne łóżko, które wykończono tylko małymi szafkami nocnymi w kontrastującym kolorze jasnym. Na obserwację zasługuje również ozdoba ściany za łóżkiem, która przeznacza pomieszczeniu rozkładu natomiast rysie. W subtelnym mieszkaniu udało się wygospodarować znaczenie na nieduża garderobę, której wartość przejęła szafa wnękowa z błyszczącymi frontami. Takie wyjście optycznie pomaga małe mieszkanie pokoju nocnego. Projekt łazienki stał obroniony w podobnym charakterze, do aranżacji salonu z dodatkiem kuchennym. W symbolicznym wnętrzu rządzi noc z szczegółem czerwieni, a miejscem dla wytrawnego duetu jest całkowita biel.


Głosuj (0)

danielpilch 14:07:05 6/02/2015 [Powrót] Komentuj

Strona Główna.
10517.

Dodaj do Ulubionych
nowe meble na wymiar


Księga:
Księga Gości, Dodaj do Księgi, 0
Ulubieni:

Linki:

Archiwum:
2015
Luty
2014
Grudzień
Październik